Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-07-2011, 02:58   #29
pteroslaw
 
pteroslaw's Avatar
 
Reputacja: 1 pteroslaw ma z czego być dumnypteroslaw ma z czego być dumnypteroslaw ma z czego być dumnypteroslaw ma z czego być dumnypteroslaw ma z czego być dumnypteroslaw ma z czego być dumnypteroslaw ma z czego być dumnypteroslaw ma z czego być dumnypteroslaw ma z czego być dumnypteroslaw ma z czego być dumnypteroslaw ma z czego być dumny
NightShadow powoli szedł w kierunku bandytów, jeden do niego wystrzelił, co było złym pomysłem, bo dostał rykoszetem. Co prawda NightShadow był pewien, że takie zachowanie pocisków jest niemal niemożliwe. Wysłuchał się kilku narzekań na niejakiego Starka, ktokolwiek to był. Popatrzył na Obrońcę zakładającą opatrunek bandycie. Po chwili odpowiedział na pytanie o imię.

-NightShadow. Testuję sobie nowy wynalazek. Jednak nie po to tutaj jestem. Znalazłem cię tylko po to żeby zapytać co wiesz o włamaniu do Wayne tech i o Jokerze. Wiem, że Joker żyje, tylko on znał recepturę swojego gazu, a ty twierdzisz, że wiesz kto żyje, a kto nie. Więc pomóż mnie, a ja pomogę tobie.
 
pteroslaw jest offline