Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-09-2006, 09:45   #84
Tom Atos
 
Tom Atos's Avatar
 
Reputacja: 1 Tom Atos ma wspaniałą reputacjęTom Atos ma wspaniałą reputacjęTom Atos ma wspaniałą reputacjęTom Atos ma wspaniałą reputacjęTom Atos ma wspaniałą reputacjęTom Atos ma wspaniałą reputacjęTom Atos ma wspaniałą reputacjęTom Atos ma wspaniałą reputacjęTom Atos ma wspaniałą reputacjęTom Atos ma wspaniałą reputacjęTom Atos ma wspaniałą reputację
Vincenzo :

W oczach Medyceusza pojawił się strach i zupełnie niezgodnie z etykietą zrobił dobre dwa kroki do tyłu popychając przy tym ręką Angelique i zmuszając ją do zwiększenie dystansu wobec starca. Wyciągnął pospiesznie chusteczkę i przytykając ją co chwila do twarzy odrzekł :
- Ależ oczywiście drogi Signore Benedykcie. Z największą przyjemnością pomogę Ci w rozmowie z Jego Świątobliwością. Czy mógłbyś zdradzić mi jednak, czego owa rozmowa będzie dotyczyć i czemuż, to mój drogi zależeć ma od tego Twoja dusza ? – spytał drżącym z początku ze zdenerwowania głosem, który jednak szybko opanował na tyle, że ostatnie słowa wygłosił już we właściwym dla siebie uprzejmym tonie.
Jednocześnie drugą wolną ręką ścisnął dosyć mocno dłoń dziewczyny, jakby chciał jej dać coś do zrozumienia. Po czym odezwał się.
- Wybacz moja droga, ale wydawało mi się, że jesteś zmęczona. Może jednak usiądziesz ? – spytał wskazując ręką najdalszą ławkę w alejce.
 
Tom Atos jest offline