Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-07-2011, 11:47   #57
Tailong
 
Tailong's Avatar
 
Reputacja: 1 Tailong jest na bardzo dobrej drodzeTailong jest na bardzo dobrej drodzeTailong jest na bardzo dobrej drodzeTailong jest na bardzo dobrej drodzeTailong jest na bardzo dobrej drodzeTailong jest na bardzo dobrej drodzeTailong jest na bardzo dobrej drodzeTailong jest na bardzo dobrej drodzeTailong jest na bardzo dobrej drodzeTailong jest na bardzo dobrej drodzeTailong jest na bardzo dobrej drodze
Emilly nie była pewna czy to koniec kłótni ,ale jak na razie zło zostało w swojej jaskini. Uśmiechnęła się do Lothel i Khemorina którzy siedzieli przy stoliku jeszcze po czym powiedziała.
- Skoro wiemy co nas czeka to może ja załatwię zapas żywności na podróż. Na gotowaniu pichceniu smażeniu się znam. Jak to ja twierdzę "Głodny człowiek to zły człowiek."
Emi skierowała swoje słowa do Khemorina.
-Khemorinie proponujesz brać więcej wędzonego mięsa czy liczymy na upolowaną zwierzynę?
- A ktoś z Was potrafi polować? Zresztą to tylko tydzień drogi stąd, więc strata czasu na polowanie i oporządzanie zwierzyny nie jest dobrym pomysłem. Jeśli coś się uda upolować, to świetnie, ale powinniśmy mieć zapasy na całą naszą wyprawę.
-Rozumiem postaram się wziąść tyle jedzenia ile zdołam panowie się chyba zajmą cięższymi przedmiotami. Mam nadzieję że się jakoś dogadamy. Dwie butelki wina też mam ze szkoły. - uśmiechneła się wesoło Emi.
Emi uśmiechnęła się w duchu. Zawsze jak mowa była o jedzeniu robiło jej się wesoło na duszy. Jedzenie i przyrządzanie go sprawiało jej wiele radości.
 
__________________
Czym jest dla człowieka wyobraźnia ...Nie wiem czym jest dla innych, ale dla mnie to świat do którego mogę uciec i być tam siłą dla innych.
Człowiek jest bogiem kiedy śni,i tylko żebrakiem kiedy myśli.

Ostatnio edytowane przez Tailong : 27-07-2011 o 13:34.
Tailong jest offline