Wątek: Arka
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-09-2006, 21:27   #242
Redone
Patronaty i PR
 
Redone's Avatar
 
Reputacja: 1 Redone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputację
"Nie tak sztywno, to przedmiot a nie dziecko, nie zniszczysz go. Celuj z namysłem, nie spiesz się, a gdy będziesz już gotowa, delikatnie naciśnij na spust."

Słowa Jima zabrzmiały w mojej głowie jakby stał obok mnie. A przeciez uczył mnie strzelać już parę lat temu. Jednak ze strzelaniem jest jak z jazda na rowerze, nie zapomina się tego. Brałam tylko jedną lekcję, ale wiedziałam, że teraz to wystarczy.
Horst. Stał się dla mnie przez ostatnie godziny ucieleśnieniem zła i strachu. Nie sądziłam, że w tak krótkim czasie można kogoś znienawidzić. Ale tego człowieka zdecydowanie nienawidziłam, marzyłam o tym by cierpiał. Myślałam, że ręcę będa mi drżały, jak na filmach, a oddech będzie wariował. Tymczasm ogarnął mnie spokój, wiedziałam co zrobię, i wiedziałam, że nie będe tego żałować. Wycelowałam w pierś Horsta - i pociągnęłam za spust - 3 razy pod rząd...
 
__________________
Courage doesn't always roar. Sometimes courage is the quiet voice at the end of the day saying, "I will try again tomorrow.” - Mary Anne Radmacher
Redone jest offline