Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-09-2006, 15:56   #29
Milly
 
Milly's Avatar
 
Reputacja: 1 Milly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputację
Gilsha

- Lekkie, łatwe i przyjemne? - zapytała z ironią w głosie Rotgera - Człowieku, Ty chyba żartujesz sobie z nas - powiedziała do Reinvalla - Wysyłasz go na pewną śmierć! Chyba nie wiesz za bardzo o co prosisz. Szalony! A teraz wybacz nam panie na chwilę - dodała przybierając znowu pozę zarozumiałej szlachcianki i pociągnęła Rotgera za rękę oddalając się jakiś kawałek od tego szaleńca.
- Chyba nie masz zamiaru się na to zgodzić?! - starała się mówić po cichu, tak żeby Reinvall tego nie słyszał - Bez urazy, ale nie wykonasz tego zadania. To jest gildia złodziejska! Myślisz, że oni gadają z pierwszym lepszym człowiekiem z nikąd, nawet jak zna jakieś tajemnicze hasła i odzywki? A nawet jeśli ten Twój znajomek nie kłamie i zaprowadzą Cię do tego... selekcjonera, to przecież jak im udowodnisz, że jesteś złodziejem godnym przyłączyć się do ich gildii? Ty przecież nawet nie wyglądasz jak złodziej! Bez urazy oczywiście. To jest poważne zadanie i wierz mi, że słyszałam już o wielu, którzy byli dobrzy w tym co robili i nie udało im się przejść selekcji. Gdyby to było takie łatwe, to już dawno bym... - ugryzła się w język, aż naprawdę zabolało - Ała... no nie ważne, to już lepiej czekać w tej olbrzymiej kolejce i udawać słodkie rodzeństwo. Mało prawdopodobne, że Ci się uda wykonać to zadanie, ale gdyby jakimś cudem Ci się udało - myślisz, że udałoby Ci się tak łatwo od nich uwolnić i wrócić do siebie? Gildia to Rodzina, jesteś z nimi albo przeciwko nim. Mam nadzieję, że nie jesteś równie szalony, jak ten Twój koleżka. Jak on w ogóle ma na imię?
 
Milly jest offline