Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-08-2011, 04:25   #35
pteroslaw
 
pteroslaw's Avatar
 
Reputacja: 1 pteroslaw ma z czego być dumnypteroslaw ma z czego być dumnypteroslaw ma z czego być dumnypteroslaw ma z czego być dumnypteroslaw ma z czego być dumnypteroslaw ma z czego być dumnypteroslaw ma z czego być dumnypteroslaw ma z czego być dumnypteroslaw ma z czego być dumnypteroslaw ma z czego być dumnypteroslaw ma z czego być dumny
NightShadow spojrzał na dziewczynę, co prawda dla niej wyglądało to tylko jakby hełm był skierowany w jej stronę.

-Godzina mnie nie zbawi, ale wtedy oczekuję odpowiedzi. Odpowiedzi innych niż to, że jedyne co mogę zrobić z Jokerem to dać się zabić. Nie wiesz co mogę zrobić. Widzimy się za godzinę.- Powiedział NightShadow po czym wzbił się w powietrze.

Jako, że NightShadow bardzo się nudził to przez około czterdziestu minut krążył spokojnie nad miastem i dopiero wtedy ruszył na miejsce spotkania. Postanowił załatwić jeszcze jedną sprawę. Połączył się z bazą.

-Wiktor, potrzebuję cię cały dzień przy komputerze, wyszukuj wiadomości na temat LexCorp, WayneTech, reszty towarzystwa z jakim będę. Może znajdziesz coś więcej niż ja przez tą chwilę.

Następnie NightShadow wylądował, włączył maskowanie i czekał...
 
pteroslaw jest offline