Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-08-2011, 09:44   #494
Epimeteus
 
Epimeteus's Avatar
 
Reputacja: 1 Epimeteus nie jest za bardzo znanyEpimeteus nie jest za bardzo znanyEpimeteus nie jest za bardzo znanyEpimeteus nie jest za bardzo znanyEpimeteus nie jest za bardzo znanyEpimeteus nie jest za bardzo znanyEpimeteus nie jest za bardzo znany
22 maja 2009 roku. Taką datę ma pierwszy, umieszczony przez woltrona post Opowieści z Królestwa Pięciu Miast. To był pierwszy raz, kiedy zmierzyłem się z grami RPG (nie liczę crpg) i od razu mnie wciągnęło. Historia opowiadana przez Say okazała się barwna i dobrze poukładana, a gracze - w większości jak i ja nowicjusze - pełni zaangażowania i pomysłów. Uczyłem się na tej grze jak grać i przeżyć w konfrontacji z drowami, czy mantikorą. Przez dwa lata trwania tej przygody wiele się wydarzyło. Zwycięstwa i porażki, nieoczekiwane zwroty akcji, nowe przyjaźnie i wrogowie. Życie ma swoje prawa - obowiązki, czy inne przyjemności sprawiły, że z początkowego składu zostało niewiele osób. Teraz przyszła i moja kolej na wykruszenie się. Mogłem poświęcać coraz mniej czasu, na przygodę z Wami, aż przyszła pora na to by Kalel zakończył swoją przygodę w Królestwie Pięciu Miast.
Dziękuję za wspólną zabawę i za wiele wyrozumiałości co do mojej osoby i co złego to nie ja
Życzę wielu przyjemności z dalszej gry.
Epimeteus
 
__________________
Nie pieprz Pietrze Wieprza pieprzem.
Epimeteus jest offline