Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-08-2011, 16:00   #42
More Power
 
More Power's Avatar
 
Reputacja: 1 More Power nie jest za bardzo znany
Renald usłyszał markiza mówiącego po kislevsku. Ciekawe czy najemnicy umieją mówić po staroświatowemu?

- Witam, jestem Renald Swann i reprezentuję hrabiego Edmunda von Bluchera. Znajdujesz się teraz na jego ziemiach, co oznacza że jesteś pod moją opieką, ale i musisz przestrzegać lokalnych praw. Jeśli ich nie znasz, nasz skryba ci je wyjaśni. W razie problemów, zwróć się bezpośrednio do mnie lub Heinricha. - mówił wyklepaną formułkę którą powtarzał każdemu obcokrajowcowi - Region w którym teraz jesteśmy boryka się z pewnymi kłopotami, więc ostrzegam że może być niebezpiecznie. Z pana słów wnioskuję że dogadał się pan z Heinrichem?

Zwrócił się też do skryby:
Basiliusie, proszę opisz najdokładniej jak możesz te potwory które nas zaatakowały, widziałeś je dłużej niż ja. Wydaje mi się że jeden z nich był ubrany w szare szaty, podobne do tych zbirów co grozili karczmarzowi. To by znaczyło że są zmiennokształtni, dlatego ich wcześniej nie widziałeś. Niestety nie znam się na stworach, ale może Kislevici będą w stanie je zidentyfikować. Rozumiecie po staroświatowemu? Ze względu na zasięg ramion tych bestii, do walki z nimi najbardziej nadaje się broń dystansowa - łuk lub oszczepy lub drzewcowa typu długa włócznia lub halabarda. Macie taką broń?
 

Ostatnio edytowane przez More Power : 02-08-2011 o 16:02.
More Power jest offline