Wątek: Arka
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-09-2006, 23:49   #247
Redone
Patronaty i PR
 
Redone's Avatar
 
Reputacja: 1 Redone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputację
Skuliłam sie na krześle i wytężyłam pamięć.
- Ja, ja nie wiem czemu się rozbiliśmy. Wszystko było dobrze, kiedy nagle zaczęły się turbulencje, samolot zaczął się przechylać, pilot chyba nie mógł nad nim zapanować, a potem pamiętam już tylko pobudkę na wyspie. Ale nie było żadnych wybuchów ani terrorystów. Jeśli chodzi o obsługę, to zaczęłi się denerwować dopiero wtedy, kiedy inni pasażerowie zaczęli się denerwować. A co z innymi rozbitkami? Czy znaleźliście jeszcze kogoś? Tomasz i Andrzej długo byli ze mną, czy żyją? Wiadomo coś o nich?
Ta myśl dręczyła mnie od czasu opuszczenia wyspy. Co się stało z innymi? Czy policja powie mi prawdę?
 
__________________
Courage doesn't always roar. Sometimes courage is the quiet voice at the end of the day saying, "I will try again tomorrow.” - Mary Anne Radmacher
Redone jest offline