Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-08-2011, 19:04   #37
Komiko
 
Komiko's Avatar
 
Reputacja: 1 Komiko jest po prostu świetnyKomiko jest po prostu świetnyKomiko jest po prostu świetnyKomiko jest po prostu świetnyKomiko jest po prostu świetnyKomiko jest po prostu świetnyKomiko jest po prostu świetnyKomiko jest po prostu świetnyKomiko jest po prostu świetnyKomiko jest po prostu świetnyKomiko jest po prostu świetny
- Wiesz co... jest jedno, wielkie "ALE".
Odparł ciągle przypatrując się nieprzytomnemu mężczyźnie i mrugając powiekami z lekkim niedowierzaniem, wciąż nie mógł oswoić się z tym, że przyszło mu żyć na planecie wypełnionej tak kruchymi istotami.
- To nie jest mój motor. Więc jeśli chcesz dostać od kogoś medal, to chyba pomyliłeś adres.
Chłopak podniósł zawiedziony wzrok chłopca, któremu zniszczono zabawkę i utkwił go w Answerze. Błąkające się po jego twarzy skrajne emocje, pomimo jego starań nie dawały się do końca ukryć. Chociaż pomimo młodego wieku wzbudzał do pewnego stopnia lęk nawet w superbohaterze potrafiącym ludzkie umysły, a jego język był dość cięty to mimo tego sprawiał wrażenie osoby lekko niezdecydowanej, zupełnie jak hipis, który po mocnych drugach zagubił się w "kosmosie", albo jak nieposiadające do końca wykształtowanych wzorców zachowań i poglądów dziecko, od którego ktoś wymagał podjęcia ważnej decyzji, która mogła mieć wpływ na jego przyszłość.
- Nie zabijać? Przecież mogliby po prostu do mnie nie podchodzić.
Odbił piłeczkę zrzucając całą winę na swe niedoszłe ofiary po czym "charczyście" pociągnął nosem i wypluł zgęstniałą wydzielinę na chodnik. Na jego twarzy nagle pojawił się złośliwy uśmiech, jednak zniknął równie szybko.
- Chyba opuściłem jakąś lekcję historii. Nie wiedziałem, że z Czernią jest coś nie tak...
Podniósł lewą dłoń i przez chwilę, palcami o dawno nieprzycinanych paznokciach czochrał się po swoich przetłuszczonych włosach. W końcu skrzywił się co oznajmiło światu zakończenie, krótkich rozmyślan.
- Trochę ch@%#wo... no, ale nic. Podwieźć cię gdzieś? Właściwie to nie wiem jak dojechać do umm... tam, gdzie mieliśmy się spotkać z tą lalką uzbrojoną w miotłe. Poza tym, co ty masz na twarzy, to prześcieradło?
Mrucząc pod nosem tak jakby mówił do siebie a nie do Answera odwrócił się do niego plecami i trochę od niechcenia zasiadł na "swoim" motocyklu.
 

Ostatnio edytowane przez Komiko : 03-08-2011 o 19:06.
Komiko jest offline