Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-08-2011, 02:10   #41
pteroslaw
 
pteroslaw's Avatar
 
Reputacja: 1 pteroslaw ma z czego być dumnypteroslaw ma z czego być dumnypteroslaw ma z czego być dumnypteroslaw ma z czego być dumnypteroslaw ma z czego być dumnypteroslaw ma z czego być dumnypteroslaw ma z czego być dumnypteroslaw ma z czego być dumnypteroslaw ma z czego być dumnypteroslaw ma z czego być dumnypteroslaw ma z czego być dumny
Gdy wszyscy się pojawili NightShadow zniwelował działanie swojego kamuflażu i tak włączył go tylko po to żeby sprawdzić czy będzie działać. W czasie gdy szli do krypty mężczyzna analizował ostatnie spotkanie z bezdomną, najbardziej zastanawiał go fakt, że jej oczy rozbłysły, nie był tym przerażony, po prostu zaciekawiony, doszedł do jednego wniosku, to nie jest jej świat, jest obca, normalni ludzie nie skaczą tak daleko, ani ich oczy nie świecą. Postanowił dowiedzieć się o niej czegoś więcej.

NightShadow był bardzo zainteresowany tym jakim cudem ten szkielet mówi, był w stanie zaakceptować magię, ale nie to, że ktoś mówi nie mając strun głosowych, ani płuc, ani innych niezbędnych do tego organów.

-W tym i tak nie mogę pić- Oświadczył NightShadow na propozycję herbaty.-Tak w ogóle to chyba się wcześniej nie przedstawiłem, NightShadow. Teraz należą mi się odpowiedzi na kilka pytań. Co z Jokerem? jakim cudem Bones mówi? No i na końcu z jakiej planety jesteś, zwykli ludzie nie skaczą na dwadzieścia metrów w dal.
 
pteroslaw jest offline