Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-08-2011, 04:23   #4
werewolf
 
werewolf's Avatar
 
Reputacja: 1 werewolf nie jest za bardzo znanywerewolf nie jest za bardzo znany
Zgłoszenia będę przyjmował do 15 sierpnia, ewentualnie do 21 jeśli nie zbierzemy przynajmniej 5 graczy.

Pomysł z zaginioną siostrą jest bardzo dobry i w 100% go popieram. Jeśli się na niego zdecydujesz to będziemy musieli go omówić dokładniej na osobności. Myślę, że będę miał kilka sugestii.

Dodatkowo załączam pełny wzór karty postaci. W pierwszym poście potraktowałem ten element trochę zbyt pobieżnie... Oczywiście karta postaci nie musi wyglądać dokładnie w ten sposób. Ważne żeby zawierała wszystkie informacje na których mi zależy.

AVATAR: - Nieobowiązkowy ale mile widziany

IMIĘ:
NAZWISKO:
PSEUDONIM/PRZEZWISKO/PRZYDOMEK:

NARODOWOŚĆ/POCHODZENIE:

WYKSZTAŁCENIE: - Przede wszystkim jego poziom i kierunek
WYKONYWANA PROFESJA: obecna praca z dodatkowym uwzględnieniem również tych wykonywanych wcześniej.

PRZEWLEKŁE CHOROBY/PROBLEMY PSYCHICZNE : - Wszelkie poważne problemy zdrowotne, zarówno trwające jak i wyleczone lub opanowane przy pomocy leków.

DATA URODZENIA:

STAN CYWILNY:

RODZINA/ZWIĄZKI:
Tu proszę wymienić ewentualne dzieci, żony/mężów, kochanki/kochanków oraz rodziców i rodzeństwo. Wszystko z uwzględnieniem dat urodzenia i imion.

HISTORIA POSTACI:

POWÓD WIZYTY W DICKSON GREED ORAZ INFORMACJE O TYM W JAKICH MIEJCACH POSZUKIWAŁEŚ/AŚ INFORMACJI NA TEMAT MIASTA:
------------------------------------------------------------------------------
STAYSTYKI:

SIŁA:
WYTRZYMAŁOŚĆ:
APARYCJA/CHARYZMA:
ZRĘCZNOŚĆ:
ZDROWIE PSYCHICZNE:

INFORMACJE DODATKOWE:

UZALEŻNIENIA: - Wszystkie używki, które muszą być dostarczane organizmowi regularnie (alkohol, papierosy, leki, narkotyki itd.) bo inaczej odbije się to na zachowaniu postaci.

UMIEJĘTNOŚCI: - Wszelkie przydatne i dobrze opanowane umiejętności nieuwzględnione w historii postaci (na przykład otwieranie zamka wytrychem) wraz z uzasadnieniem ich posiadania.

WADY i LĘKI: - Wszelkie lęki (np. strach przed pająkami czy lęk wysokości) i braki uzdolnień w danym kierunku (np. postać zupełnie nie radzi sobie z komputerem lub nie potrafi prowadzić samochodu). KARZDA POSTAĆ MA ICH MIEĆ KILKA.

WYPOSARZENIE: - Ma uwzględniać wszystkie przedmioty jakie twoja postać ma przy sobie i w bagażu. Nie chciałbym żeby w czasie rozgrywki ktoś nagle wyskoczył z kieszonkowym miotaczem ognia, o którym nie miałem wcześniej zielonego pojęcia . Pamiętajcie, że nawet kluczyki do samochodu czy mieszkania mogą się okazać przydatne w pewnych sytuacjach, więc nie zapomnijcie wymienić nawet rzeczy mało istotnych!
 

Ostatnio edytowane przez werewolf : 08-08-2011 o 06:02.
werewolf jest offline