Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-09-2006, 14:02   #9
Lyssea
 
Lyssea's Avatar
 
Reputacja: 1 Lyssea jest jak klejnot wśród skałLyssea jest jak klejnot wśród skałLyssea jest jak klejnot wśród skałLyssea jest jak klejnot wśród skałLyssea jest jak klejnot wśród skałLyssea jest jak klejnot wśród skałLyssea jest jak klejnot wśród skałLyssea jest jak klejnot wśród skałLyssea jest jak klejnot wśród skałLyssea jest jak klejnot wśród skałLyssea jest jak klejnot wśród skał
Phaere

A więc znowu los pcha ją w nieznane. Krajobraz robi wrażenie, lecz drowka najlepiej czułaby się w bibliotece wypełnionej po brzegi starymi księgami i zwojami pełnymi zapomnianych zaklęć. Dla niektórych wolność to łąki i lasy, dla niej nieograniczony dostęp do wiedzy.
Z drugiej strony, nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. Rozglądnęła się na około szukając wzrokiem niebieskich kwiatków. Jak na razie ich nie widać, pewnie rosną w głębi lasu.


-Nathiel ma rację. Powinniście wziąć pod uwagę to, że mi i jemu nie przeszkadza ciemność nocy. Nie mam nic przeciwko temu, żeby objąć wartę z Bastem. Jednak myślę, że powinniśmy iść póki jeszcze jest dla was widno.

Tiloup biegał radośnie po łące próbując łapać latające motyle i pszczoły.
 
__________________
Żeby ujrzeć coś wyraźnie, wystarczy często zmiana punktu widzenia.
Lyssea jest offline