Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-08-2011, 15:09   #45
razdwaczy
 
Reputacja: 1 razdwaczy wkrótce będzie znanyrazdwaczy wkrótce będzie znanyrazdwaczy wkrótce będzie znanyrazdwaczy wkrótce będzie znanyrazdwaczy wkrótce będzie znanyrazdwaczy wkrótce będzie znanyrazdwaczy wkrótce będzie znanyrazdwaczy wkrótce będzie znanyrazdwaczy wkrótce będzie znanyrazdwaczy wkrótce będzie znanyrazdwaczy wkrótce będzie znany
- Dobrze - powiedział - ale dlaczego mamy ci wierzyć. Część z innymi światami jest prawdą, w to ci wierzę, bo sam miałem okazję zobaczyć. Ale na twoje, a pewnie i moje nieszczęście moimi nauczycielami byli dwaj najwięksi paranoicy w historii ludzkości. Batman nigdy by ci nie uwierzył nie wspominając już o Vicu. Nie mogę sprawdzić tego sam, bo jak już ustaliliśmy sama masz jakieś zdolności telepatyczne.
Nie chciał się do tego przyznać, ale historyjka mimo że nieco naciągana mogła być prawdziwa. Po prostu Jack nie chciał przyjąć do wiadomości, że Batman mógłby nie żyć.
- Niech będzie. Pójdę z tobą. Przecież gdybyś chciała mnie zabić wykorzystałabyś okazję. Czyli albo mówisz prawdę, albo chcesz nas użyć do swoich celów. A nie widzę powodu, dla którego miałbym być do tego bardziej zdatny niż ktokolwiek inny.
 
razdwaczy jest offline