Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-09-2006, 19:35   #2
Milly
 
Milly's Avatar
 
Reputacja: 1 Milly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputację
A właśnie, że dla mnie kończą się na wilkołakach Nigdy jakoś za specjalnie nie interesowałam się innymi zmiennokształtnymi, chociaż oczywiście wiem, że istnieją. W swojej karierze gracza miałam okazję zakochać się w pewnym kotołaku i pomimo ogromnych różnic w charakterze między moją wilkołaczą postacią, a tym słodkim kocurem (Pumą dla ścisłości) to właśnie kotołaki są mi najmilsze. Również z powodu mojej nieograniczonej miłości do kotów w ogóle. Natomiast miałam też niezbyt przyjemną okazję spotkać bardzo starego pana krokodyla (krokodylołak to dziwna nazwa ). I nie chcę więcej tego zaszczytu podejmować - krokodylołaki są fe!
Jako MG nigdy nie czułam potrzeby wprowadzania innych ras i mnożenia w nieskończoność "łaków". Jestem typem raczej konserwatywnych, jak Wilkołak, to Wilkołak, bez żadnych mutacji.

A może Lhian wrzucisz jakieś krótkie charakterystyki zmiennokształtnych? Będziesz miała u mnie wielkie piwo!
 
Milly jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem