Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-08-2011, 10:43   #103
Kirholm
 
Kirholm's Avatar
 
Reputacja: 1 Kirholm jest jak klejnot wśród skałKirholm jest jak klejnot wśród skałKirholm jest jak klejnot wśród skałKirholm jest jak klejnot wśród skałKirholm jest jak klejnot wśród skałKirholm jest jak klejnot wśród skałKirholm jest jak klejnot wśród skałKirholm jest jak klejnot wśród skałKirholm jest jak klejnot wśród skałKirholm jest jak klejnot wśród skałKirholm jest jak klejnot wśród skał
Niestety drodzy gracze nie zgodzę się na Wasze tygodniowe posty, dlatego iż wtedy ja musiałbym napisać swojego w poniedziałek i wtorek na przykład, zaś przeciągnięcie mojego odpisu do kolejnego weekendu spowoduje iż 6 dni w grze minie nam w 3 miesiące, taka jest diabelska matematyka!

Przecież możecie wklejać krótkie, acz klimatyczne posty. Dlatego ja na przykład biorę udział tylko w jednej sesji, bowiem wiem, że czasem nie jest łatwo napisać jednego posta na LI, a co dopiero cztery czy pięć. W tej kolejce Minty'emu i Starkowi nie zdejmę HP, bowiem naradzaliście się na docu i wszystko się przeciągnęło, aczkolwiek wiedzcie że mam na Was oko

Stan "zdrowia"

Crys - 100/100
Xeper - 100/100
Minty - 100/100
Vivianne - 100/100
Zuki - 50/100
Stark - 100/100
Arsene - dead


Crys, zacytuj mi gdzie są te orty to poprawię.
 

Ostatnio edytowane przez Kirholm : 13-08-2011 o 10:47.
Kirholm jest offline