Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-08-2011, 11:22   #105
Kirholm
 
Kirholm's Avatar
 
Reputacja: 1 Kirholm jest jak klejnot wśród skałKirholm jest jak klejnot wśród skałKirholm jest jak klejnot wśród skałKirholm jest jak klejnot wśród skałKirholm jest jak klejnot wśród skałKirholm jest jak klejnot wśród skałKirholm jest jak klejnot wśród skałKirholm jest jak klejnot wśród skałKirholm jest jak klejnot wśród skałKirholm jest jak klejnot wśród skałKirholm jest jak klejnot wśród skał
Pół-nagie misiek to jest sprawka Worda, bo zaznaczył mi półnagie

Nie mówiłem o zastrzeżeniu do jednej sesji, ale wielokrotnie pisałem o sumienności i braku spóźnień, a widać takowe się pojawiają już w trzeciej kolejce, a nie, przepraszam w drugiej. Zaś przy takim tempie, rozgrywania jednego dnia przez 2 kolejki, pół roku zajmie dotarcie do początku przygody.

Nikomu się nie spieszy? Zaprawdę powiadam Ci, mam kilkuletni staż jako MG i wielokrotnie widziałem jak tego typu rozwleczenie, powoli zabija chęć do gry. I choć teraz może Ci się to wydawać absurdem, z czasem byś się do tego przekonała

5 dni na napisanie ciekawego posta a4 to jest 10 minut dziennie i to jest do wykonania. Sesja to nie jest praca domowa, owszem, aczkolwiek bez twardych zasad wszystko upadnie, szybciej niż myślicie. Xeper już był świadkiem, jak fajna przygoda upadła, przez drobne nawet spóźnienia części graczy.
 
Kirholm jest offline