Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-08-2011, 13:01   #46
Latin
 
Latin's Avatar
 
Reputacja: 1 Latin nie jest za bardzo znanyLatin nie jest za bardzo znanyLatin nie jest za bardzo znanyLatin nie jest za bardzo znanyLatin nie jest za bardzo znanyLatin nie jest za bardzo znany
Biorący udział w przepychankach mężczyźni przewrócili się na ziemię. Z za pleców doszedł do ich uszu krzyk Alice:

- Proszę natychmiast przestać! Co pan robi?

Shane prawie nic nie widział, za chwilę jednak stał już na nogach. Usłyszał kroki i wiedział, że jest z nimi ktoś czwarty.

- Natychmiast przestańcie walczyć! I proszę nie traktować Shane'a jak jakiegoś kryminalisty czy mordercy!

Po chwili także facet odezwał się:

- Stójcie! Stony Strode, Kapitan II pułku Rengersów, stójcie! W galerii handlowej spotkałem przerażonego człowieka, twierdzącego że w tym metrze jest jakiś seryjny zabójca. Gość twierdzi że ma bezpieczną kryjówkę, a więc zbierzmy resztę i poczekajmy tam, później dacie upust swoim samczym popędom.

Nastała chwila milczenia, Shane w myślach obrzucał policjanta wyzwiskami. Zdawało się, że oczy chłopaka miały się już trochę lepiej.

Potem Stony jeszcze szybko dodał parę szczegółów do swojej opowieści i zaproponował, aby pójść po resztę towarzyszy na peron.

- Dobra tylko trzymaj tego psa z daleka ode mnie – powiedział Taylor mrugając przy tym intensywnie – I czy ktoś, do chuja, może mi powiedzieć o co chodzi z tymi robalami?
 
Latin jest offline