Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-08-2011, 14:00   #107
Crys
 
Crys's Avatar
 
Reputacja: 1 Crys jest godny podziwuCrys jest godny podziwuCrys jest godny podziwuCrys jest godny podziwuCrys jest godny podziwuCrys jest godny podziwuCrys jest godny podziwuCrys jest godny podziwuCrys jest godny podziwuCrys jest godny podziwuCrys jest godny podziwu
Nie jestem żaden "misiek". Nie lubię takich zwrotów, wystarczy nickiem albo "ej Ty"

Rozumiem, że maszyna nie jest nieomylna, masz rację

Jak przygoda jest ciekawa, to tydzień na gracza nie zabije jej. Gram i mistrzuję już od dość długiego czasu, więc to nie jest dla mnie argument. Długi czas, to jest dziesięć lat, bo tyle siedzę w RPG, co przy stażu innych, nie jest imponującą liczbą, zdaję sobie z tego sprawę Jako istota lat "nastu" wolałam szybko, teraz wiem, że w normalnym życiu nie zawsze jest czas na szybciej. Więc z czasem się owszem, przekonałam, że tydzień jest idealny. Odpierając Twój argument "teraz wydaje Ci się to absurdem". Ty masz swoje doświadczenia, ja mam swoje.

Ja jak piszę, to siadam i piszę, a nie doskakuję codziennie na 10 minut i dla mnie to jest awykonalne. A najwięcej czasu mam w weekend, bo pracuję mniej.

Wiem, że jesteś MG i masz władzę i ostatnie słowo we wszystkich sprawach dotyczących historii, którą nam przedstawiasz, ale uważam, że taka sprawa, jak czas gry powinna być zaznaczona w rekrutacji DOKŁADNIE (powiem więcej, było napisane tak: "9. Częstotliwość postów – raz na tydzień", a nie "raz na pięć dni"), albo dogadana z graczami. Jestem za tym, żeby głosować i ja głosuję za opcją "tydzień dla wszystkich". Argument, sam musisz przyznać, mam mocny. Bo my nie piszemy, raz na tydzień, jak napisałeś w rekrutce, tylko raz na pięć dni. Amen. Czekam na opinię innych graczy.

@Minty - Zuki pisał, że nie ma dostępu do kompa raczej, więc możecie czekać i czekać.
 
__________________
Ich will - ich will eure Phantasie
Ich will - ich will eure Energie
Crys jest offline