Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-09-2006, 07:46   #92
Nami
INNA
 
Nami's Avatar
 
Reputacja: 1 Nami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputację
Caroline

- Może to Pana zdziwi, ale jestem panną. A w ogóle wolałabym i chiała by mówiono do mnie Caroline.- rzekła patrząc na niego po czym bardziej ogarnięta dodała.

- Leonardo był dla mnie jak wujek, którego nie miałam. Znam go praktycznie od urodzenia. Zawsze razem. Pamiętam tyle pięknych chwil. Wiem także że nie pożegnałam się z nim zanim umarł. I to mnie najbardziej boli. Pewno większość tu zebranych zna go z wydruku i malarstwa, ale ja znam go osobiście i był dla mnie wszystkim. Jak rodzina. Wiesz...nawet jak ojciec, którego nie miałam.- dziewczyna uśmiechnęła się na wspomnienia, które tkwiły w jej głowie niczym mała łezka. Dopiero teraz dało się dostrzec że jej ciało się cieszy jednak dusza nie może się przełamać i przestać smucić. Jednak może uda jej się osiągnąć doskonałość jeśli będzie mieć kogoś kto zastąpi jej Leonarda...i nie będą to jej koty.
 
__________________
Discord podany w profilu
Nami jest offline