Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-08-2011, 00:15   #140
one_worm
 
one_worm's Avatar
 
Reputacja: 1 one_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputację
[MEDIA]http://www.youtube.com/watch?v=FrCGZHpW9iA[/MEDIA]

"Ale... jak to nie trafiłem? Jak to balista zniszczona? Czas przejść do planu B!" Pomyślało rozgorączkowane sytuacją drzewo.


Pierwsze co należało zrobić to zająć się rekinem... Nie można było zapomnieć także i o Wywvernie. Ani o towarzyszach, którzy jeszcze nie jeden raz będą chcieli napić się herbatki! Czyli?! Czyli trzeba zacząć biec do rekina... i zacząć strzelać do Wyvern! Nawet jeśli nic im nie zrobi to ostrzał na pewno je zdezorientuje! Tylko kwestia tego czy nie zwróci na siebie uwagi...a może...To byłaby myśl!
-Ja chcę jajo Wyverny!-zaryczałem, oby ktoś to usłyszał. Gdyby tak zrobiła sobie gniazdo w koronie i żyła, a ja miał prywatną Wyvernę... nazwałbym ją Antoś! A jak nie, to zawsze może się przydać takie jajko jako zakładnik! Na pewno nie można było siedzieć bezczynnie i zapuszczać korzenie. Drzewo zaczęło biec w kierunku balisty, po łuku i strzelać do Wyverny.
 
__________________
Do szczęścia potrzebuję tylko dwóch rzeczy. Władzy nad światem i jakiejś przekąski.
one_worm jest offline