Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-08-2011, 17:01   #50
Komiko
 
Komiko's Avatar
 
Reputacja: 1 Komiko jest po prostu świetnyKomiko jest po prostu świetnyKomiko jest po prostu świetnyKomiko jest po prostu świetnyKomiko jest po prostu świetnyKomiko jest po prostu świetnyKomiko jest po prostu świetnyKomiko jest po prostu świetnyKomiko jest po prostu świetnyKomiko jest po prostu świetnyKomiko jest po prostu świetny
- Szczerze mówiąc to nie zrozumiałem połowy tego o czym mówiliście... Trochę w tym za dużo nazw własnych i cudzysłowów.

Lob wzruszył ramionami i z wyraźnie zamyśloną twarzą popatrzył na Answera, który przed chwilą się do niego zwrócił.

- Jeśli mam wam pomóc, to pod jednym warunkiem. Kiedy spotkamy Luthora nikt nie będzie mnie powstrzymywać, ani jęczeć o humanitarnych idiotyzmach... Poza tym potrzebuje broni i materiałów wybuchowych... W jaskini Batmana napewno znajdą się jakieś wyrzutnie rakietowe...

Przeniósł spojrzenie na Robina i zastanawiał co jeszcze mógłby dorzucić do listy, patrzył na niego jak na wychudzonego, Świętego Mikołaja.

- Kiedyś oglądałem film, którego bohaterowie się rozdzielili, a następnie zostali pożarci przez żywe trupy... bez urazy Bones. Tak czy owak, zdążyłem już zauważyć, że mieszkańcy tej planety to w większości totalni kretyni, dlatego lepiej byłoby, gdyby ktoś taki jak ja... kto nie nabrał tutaj jeszcze złych nawyków...

Tu zawiesił spojrzenie na Misie, a konkretnie na okolicach jej biustu.

- ... przejął dowodzenie. Jeśli szybko przejmiemy artefakty, wyrwiemy Luthorowi kręgosłup, a jego tajną bazę, razem z personelem wysadzimy w powietrze, to Joker i reszta bandy chyba nie powinni nas po tym ścigać. Chyba, że i oni mają skłonności samobójcze. Wtedy przybędą Luthorowi na odsiecz, a my zrobimy z nimi to samo co z ich szefem. Nie ma sensu komplikować sobie czegoś co jest banalnie proste w wykonaniu, musimy po prostu zabrać więcej amunicji. Macie cukier do tej herbaty?

Zmienił temat, uznając, że wszystko zostało dogadane ze szczegółami i zaczął rozglądać się za czymś czym możnaby wspomnianą wcześniej herbatę przegryźć.
 

Ostatnio edytowane przez Komiko : 17-08-2011 o 17:05.
Komiko jest offline