Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-08-2011, 23:15   #377
Mike
 
Reputacja: 1 Mike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputację
Widzę, że i John się pokusił o własny epilog
Parę słów o sesji:

W zamierzeniu miał być to sandbox z misja przewodnią (walizą koksu). Niestety drużyna się rozbiegła po akcji która sam częściowo sprowokowałem (podrzuciłem pomysł Fabio by zdradził resztę). Od tego momentu sesja zaczęła się sypać. W końcu postacie, które w tym momencie były najważniejsze (miały koks) zrezygnowały. Potem działania wynikające z fabuły postaci sprawiły, że trzeba było je ścigać niczym wściekłe psy. A potem... zaszło za daleko by to odkręcić i zachować logikę.
Myślę, że gdybym ciut odpuścił Jerycho i Cyrusowi może by się spiknęli, potem tylko dołączyć do nich Raya i poturlało by się jakoś.

Co Wam się podobało, a co przeszkadzało? Czego unikać w przyszłych sesjach bo drażni?
 
Mike jest offline