Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-08-2011, 23:37   #13
Arvelus
 
Arvelus's Avatar
 
Reputacja: 1 Arvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputację
Cytat:
osłona - racja, ale to problem na który teraz nie mam pomysłu (zeby plynnie chodził, modyfikatory były dobre). Twój wydaje się być lekko za mocny, ale bardzo rozsądny i prosty.
Błędne podejście : P
Osłona to gigantyczna przewaga i powinna nią pozostać. Dzięki temu gracze będą się za nimi rozglądać (tak jak robiliby to w realu). Osłony zasługują na swój własny podrozdział i własną zasadę (nawet gdy chcemy je zminimalizować). Umiejętność znalezienia dobrej osłony powinna być nawet ważniejsza od umiejętności strzeleckich. Jak się kucnie za zasłoną to powinna być jeszcze skuteczniejsza (logicznie).

Z atakiem z zaskoczenia...
Po prostu trzeba to zrobić tak aby skrytobójca był w stanie bezproblemowo ściągnąć przeciwnika jednym ciosem (tak by nie zdążył zaalarmować innych strażników). Oczywiście nie mówię tu o sytuacji gdy strażnik jest zakuty w pełną płytę, że nie ma gdzie ostrza włożyć : )

Cytat:
Test przeciwstawny; jeden z moich wymysłów:
Coś takiego było w D&D przy klasie pancerza : )
Sam miałem zaproponować takie uproszczenie, więc masz moje błogosławieństwo : P

Aha... te efekty ran powinieneś rozwinąć. Jak chcesz przybić przeciwnikowi stopę do podłogi buzdyganem?-.-"
 
Arvelus jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem