Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-08-2011, 10:22   #403
Armiel
 
Armiel's Avatar
 
Reputacja: 1 Armiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputację
Witam serdecznie.

Jak zawsze, na początku przeprosiny dla zodiaq i Felidae za to, że nie czekałem na ich posty i popchnąłem akcję dalej.
Ale uznałem, że podróż mogą spokojnie opisać w swoim poście następnym i sesja nic na tym nie starci. Zarówno Amanda jak i Lynch w tym momencie są raczej obserwatorami wydarzeń. Oczywiście, posty możecie wrzucić na spokojnie, nawet dwa w kolejnej turze.
Tom Atos na urlopie, a Bogdan ma zepsuty komputer.

Co do kolejnej tury - proponuję czas do końca miesiąca. Czyli do 30 sierpnia. Pozwoli to Wam na spokojnie dogadać się na GG docku grupami, wrócić Tom Atosowi z urlopu, być może rozstrzygnie się na plus kwestia dostępności Bogdana.

Liczę na to, że zodiaq i Felidae wrzucą dwa posty - jeden - z podsumowaniem Indii i drogi. Drugi - jakby reakcja na normalne działania.

Teraz najważniejsze dla Was jest ustalenie dalszego planu działań. Mam nadzieję, że grupy znów się połączą ale decyzja o tym leży w rękach arm1tagea i jego Garretta, bo tylko on z trójki z Bangladaszu znał zasady spotkania.

Co do Choppa i emilskiego - na razie Walter Chopp poznał o jeden sekret mrocznego świata Mitów za dużo. Jego umysł popadł w szaleństwo. Czy trwałe ... w swoim czasie się dowiecie. Zarówno gracz, jak i reszta drużyny.

Mogę tylko powiedzieć, że utrata Punktów Poczytalności za zobaczenie Wielkiego Przedwiecznego wynosi odpowiednio 1k20/1k100 PP a za wzięcie udziału w rytuale 0/1k6 PP. Ile w sumie Walter utracił - pozostanie na razie moją i mojej małżonki (ona wykonywała rzuty) tajemnicą.

Pozdrawiam.
 
Armiel jest offline