Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-08-2011, 21:09   #378
JohnyTRS
 
JohnyTRS's Avatar
 
Reputacja: 1 JohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputację
Najlepiej będzie jak wkleję po prostu naszą rozmowę na PW:

JohnyTRS:
Sesja dla mnie udała się:
Powód ogólny: sesja się zakonczyła, a nie urwała w połowie.
Powód dodatkowy: zastosowanie grywalnej mechaniki, która przyspieszała niektóre akcje. Choć zawsze istniała możliwość, że coś się nie uda.
Powód Główny: Zrealizowanie tematu GTA - akcja, strzelaniny, akcja.
I jeszcze jeden powód: Nieliniowość.
Minus:
Jak dla mnie zbytnie rozejście się fabuły, jak gracze startowali prawie razem, to pod koniec każdy działał na własny rachunek. Dodatkowo ten temat dragów (choć przyznaję, ja jako gracz nie dążyłem do ponownego wejścia w ten temat) szybko zszedł na drugi plan, a nawet na trzeci.
I jeszcze osobisty minus: Nie zrealizowałem celu przyjazdu Raya do LC- pogrzeb rodzinki i prywatne sledztwo. Ten element przejąłem z historii Raya od poprzedniego właściciela tej postaci (Ticketa(, i nie za bardzo wczułem się w tę rolę.


Mike:
Nad rozlezieniem głównej fabuły boleję. Miało być: główny watek przeplatany z sidequestami, niestety główny quest wsiąkł z odejściem Iskry i Jacka. Do tego Yakuza zamist zjednoczyc grupę rozdzieliła ją. Wszyscy się rozleźli, a do tego Jack zaczął kombinować z prochami gdybyście poszli na układ z japocami to spotkanie w magazynie wyglądałoby inaczej
Nieliniowosć nie wyszła na dobre, wydaje mi się że powinienem, trochę ograniczyć swobodę graczy. Musieliście szukać sobie zajęcia.
Co do osobistych wątków, to nie dziwie się, że odziedziczone fragmenty nie leżały Ci za bardzo.

JohnyTRS:
Ale to pokrętne kombinowanie było najciekawsze, knucie przeciwko innym. Jak dla mnie Yakuza mogłaby działać bardziej energicznie, wtedy fabuła by się tak nie rozlazła. Albo żeby było naprawdę czuć, że wszyscy w mieście chcą mieć ten towar.
 
__________________
Ten użytkownik też ma swoje za uszami.
JohnyTRS jest offline