Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-08-2011, 21:36   #380
SWAT
 
SWAT's Avatar
 
Reputacja: 1 SWAT ma wspaniałą reputacjęSWAT ma wspaniałą reputacjęSWAT ma wspaniałą reputacjęSWAT ma wspaniałą reputacjęSWAT ma wspaniałą reputacjęSWAT ma wspaniałą reputacjęSWAT ma wspaniałą reputacjęSWAT ma wspaniałą reputacjęSWAT ma wspaniałą reputacjęSWAT ma wspaniałą reputacjęSWAT ma wspaniałą reputację
W sesji dopadłem jakoś od połowy mi się wydaje, ale cieszę się olbrzymio, że Mike jednak mnie przyjął (choć próby wejścia do sesji, były dwie). Potem miałem przerwę i mówiłem sobie "Pewnie Cyrus już nie żyje", ale jak się okazało, postać żyła, więc wróciłem do sesji. I naprawdę miło ją będę wspominał, bo ze wszystkich sesji w których byłem graczem, ta jest trzecia którą ukończyłem w 100%.
Bardzo, bardzo, bardzo podobała mi się współpraca Cyrusa z Jerycho, było czuć że to prawdziwi kumple z dzieciństwa i ten nasz własny wąteczek z Sarą i Jerycho. Miodek.
Szkoda że główny wątek (a przynajmniej ten co miał być głównym) nawet mnie nie polizał, ale cóż. I tak było fajnie.

A teraz proszę państwa, wstajemy. I... OKLASKI
<klask, klask, klask>

Zirytowało mnie parę rzeczy, między innymi to zbytnie dosrywanie bohaterom. Już nawet z Arvelusem żartowałem na ten temat na GG, wtedy sesja by mogła nabrać tępa i szybko byśmy zrealizowali wątek Sara – Jerycho. Szwagra Cyrusa można było powiązać z jakimiś gangami itp.
Na plus zaliczam wspominaną nieliniowość i ciekawe questy.
No i niektóre, epickie momenty.

Świetna też była mechanika, choć trochę za rzadko używałeś „kopów w jaja”. W tej sesji, mój od uzależniony od morfiny Parker, nie wziął jej ani razu. Szkoda, bo z tego też można było coś ugotować.

Ogólnie, sesja na plus. Brawo!

P.S. Należy również wspomnieć, iż twoje GTA było natchnieniem do mojego GTA. Co prawda moje całkowicie się różni, ale zawsze GTA. Dzięki.
 
__________________
Po prostu być, iść tam gdzie masz iść.
Po prostu być, urzeczywistniać sny.
Po prostu być, żyć tak jak chcesz żyć.
Po prostu być, po prostu być.

Ostatnio edytowane przez SWAT : 18-08-2011 o 21:39.
SWAT jest offline