Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-09-2006, 20:08   #17
Milly
 
Milly's Avatar
 
Reputacja: 1 Milly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputację
Ja nie powiedziałam, że będzie to system doskonały. To będzie po prostu mój system na podstawie książek, które mnie się podobają Jak do tej pory na forum nie spotkałam nikogo, kto tak jak ja pasjonowałby się Nocnym Patrolem. Więc nie bardzo mam na kim się oprzeć, a moje przemyślenia są takie a nie inne - przypomina mi WoD'a, mechanikę WoD'a jako tako znam, wszystko mi pasuje. Nie jestem znawcą systemów, nie czytałam setek podręczników, więc zrobię to na tyle, na ile potrafię. Nigdy nie pisałam systemów i ten też jest raczej dla zabawy i z potrzeby napisania czegoś, niż na poważnie, w celach wydawniczych, tak jak to robi Solprinc Jestem laikiem w pewnych sprawach, więc i system będzie bardziej "laicki".

Co do zawieszenia pracy - niestety nie dysponuję czasem na tyle, żeby pisać taśmowo (nie wiem jak Solprinc to robi, ale mnie do niego straaaasznie daleko :P ), więc zajmuję się tym w chwilach wolnych od wszystkiego innego, w dodatku nie na kompie, ale na luźnych kartkach. Poskładanie tego i przepisanie zajmie mi znowu sporo czasu. Dlatego mówię o zawieszeniu pracy. I nie zmieni się to przez najbliższy czas, chyba że coś mnie oświeci i zacznę pisać jak oświecona

To dla mnie zabawa, nic na serio, więc mam cały czas tego świata do dyspozycji!

Pozdrawiam bardzo serdecznie i dzięki za zainteresowanie. Wszystkie sugestie się przydadzą, ale wolałabym coś konkretnego bardziej. Mimo wszystko wierz we mnie, to może uda mi się zrobić coś odmiennego niż kolejny WoD (choć moim zdaniem świat jest podobny, a mimo to naprawdę drastycznie różny; a tu chyba o świat i zalożenia chodzi, nie o mechanikę - której niecierpię!)
 
Milly jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem