Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-09-2006, 21:32   #22
Solfelin
 
Solfelin's Avatar
 
Reputacja: 1 Solfelin ma z czego być dumnySolfelin ma z czego być dumnySolfelin ma z czego być dumnySolfelin ma z czego być dumnySolfelin ma z czego być dumnySolfelin ma z czego być dumnySolfelin ma z czego być dumnySolfelin ma z czego być dumnySolfelin ma z czego być dumnySolfelin ma z czego być dumnySolfelin ma z czego być dumny
Cytat:
Napisał Kutak
Mechanika oparta na WoDzie, bo na pewno Milly nie zerżnie 100%, nie jest niczym złym. Jeżeli pasuje i nie będzie komercyjna- to bardzo proszę. Poza tym, z tego co wiem, w Nocnym Patrolu nie ma zasady Maskarady i klanów z Wampira, nie ma Gai i jej wilkołaków, nie ma też Atlantydy Magów czy Golemów z Prometheana... To inny świat oparty na mechanice WoDa, ale same realia to POWIEŚĆ a nie ŚWIAT MROKU...
Storytelling. Narracja. To esencja WoD'a, esencja pierwotna, z której jednak można korzystać. Mechanika ŚM? Hmmm, to po prostu "system" rzucania kostkami.
Zaś otoczka to otoczka, specyfika "systemu" w znaczeniu tradycjonalnym (system Wampir: Maskarada, czyli inne znaczenie niż "system", czyli program operujący wszystkimi regułami).

Cytat:
Napisał Kutak
Każda, podkreślam- każda inicjatywa jest dobra. Z każdej może wyjść coś nowego. Ja sam bardzo czekam na Nocny Patrol RPG, to dość ciekawy pomysł- nie przełomowy, ale naprawdę ciekawy i sam mam zamiar pomóc Milly w miarę moich możliwości w jego poczęciu
Inicjatywa - oczywiście.
Czyny, jeszcze czyny... twórczości potrzeba.
 
__________________
Soulmates never die...
Solfelin jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem