Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-08-2011, 19:23   #29
Yzurmir
 
Yzurmir's Avatar
 
Reputacja: 1 Yzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie coś
Proponuję zacząć od prostych profesji podstawowych, w rodzaju szczurołapa albo najemnika. Większość rzeczy powinno pasować. Umiejętności jest chyba sporo (choc ja sam przerobiłbym tę część z nauką/wiedzą), ale zdolności jakoś mało się wydaje.

Wiesz, mógłbyś mi przekazać jakieś wskazówki co do konwersji, to może bym pomógł. Nic nie obiecuję, ale jeśli będzie mi się nudziło, to postaram się przyjrzeć.

Zamierzasz zmieniać system magii? Zawsze wydawał mi się dośc dobry.

Inna sprawa: będą Punkty Przeznaczenia albo coś takiego? Przydałoby się wyrównać potencjał różnych ras. Policzyłem ich startowe wartości cech i przyjmując 30 za przeciętny wynik, ludzie mają w sumie 10 punktów poniżej średniej (20 punktów Woli, poniekąd dobry pomysł, to sprawia). Krasnoludy wychodzą na 0, niziołki +5, a elfy -- imponujące +15.
 
Yzurmir jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem