Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-08-2011, 20:59   #35
Łagi
 
Łagi's Avatar
 
Reputacja: 1 Łagi nie jest za bardzo znany
Wstaw => ramka. W Wordzie, też powinno być, ale ci nie powiem bo Windowsa widziałem ostatni raz jak grałem w wiedźmina (i raczej wtedy Worda nie włączałem ).

Obłęd racja. Zwłaszcza, że teraz Obłędem mechanika cię obdarowuje na lewo i prawo (dostawanie ran, widok obrażeń, strach, magia). Więc 6 i 10. Obłęd można też leczyć w końcu, poza tym choroba psychiczna redukuje obłęd o 6.

Elfi łuk k6 +1. Czy uważasz że musi być k8?

Cytat:
można rzucić potężne zaklęcie ze zwiększoną szansą na manifestację chaosu, ale to już chyba jest czarnoksięstwo
Dokładnie, czarnoksięstwo.

Więc scalam jeździectwo (z powożeniem) i żeglarstwo z wioślarstwem.

Znajomość obszaru, trzeba chyba zrobić gamistycznie. Podzielić świat na kawałki (np. Kraina Zgromadzenia, każde duże miasto Imperium, państwa ościenne) i postać wybiera jeden. Będzie abstrakcyjnie, że Gracz zna każdą wiochę w na obszarze setek km. Ale przejrzystsze. Poza tym może też oblać test i nic nie wykreuje.

Występy => podstawowe.

edit:

Ogłuszający (atak) zastępuje Ogłuszanie. Zwykły atak można teraz wyprowadzać z dodatkowymi cechami jedną z nich jest ogłuszający. Rozwiązanie lepsze, niż pisać wszędzie, że tylko 1 atak na rundę - no i przejrzystsze.
 

Ostatnio edytowane przez Łagi : 21-08-2011 o 21:06.
Łagi jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem