Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-08-2011, 23:08   #38
Yzurmir
 
Yzurmir's Avatar
 
Reputacja: 1 Yzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie coś
4 razy kontakt z czymś przerażającym? Hmm, sam nie wiem. Na przykład zwykły człowiek nagle zaatakowany przez potworną bestię Chaosu doświadczy najgorszych efektów, a przecież to tylko jeden test strachu. Zgodnie z tym systemem, najprawdopodobniej straci jedną akcję, i tyle. Może dałoby się wprowadzić różne natężenie strachu -- to jest gorsze od tamtego, więc traktuj to jako +3 poziomy... Do decyzji przez MG. Wtedy to chyba będzie miało sens, inaczej jest trochę dziwnie.

EDYCJA: Jeśli ostatecznie strach wywołuje niemalże pewną chorobę psychiczną, to warto dać wcześniej jakiś przedsmak tego. Jakiś rzut, choć mniejszy, a nie tylko 1 punkt. Poza tym wciąż myślę, że k10 to jednak trochę dużo.

***

Myślę, że właśnie najciekawiej będzie, jeśli "dobry" czarodziej będzie musiał żyć z myślą, że zawsze będzie raczej przeciętny i cały czas będzie go kusiło, żeby przejść na "ciemną stronę mocy".

***

A to w końcu jest wiedza w Cepie? Jeśli jest, to tak, sądzę, że warto to w jakiś sposób scalić.
 

Ostatnio edytowane przez Yzurmir : 21-08-2011 o 23:12.
Yzurmir jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem