Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-08-2011, 15:21   #405
Armiel
 
Armiel's Avatar
 
Reputacja: 1 Armiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputację
Hija - oczywiście Emily Vivarro otrzyma kwiaty i liścik opisany w poście arm1tage'a od razu czyli ok 16.30. Wczesny wieczór. * [podkreślenie to była edycja]

Dalsze działania ekipy można planować i realizować niejako ze świadomością tego faktu. Jeśli uznacie, że dojdzie do spotkania w "Gościnnym Krokodylu" obu ekip, niech ktoś z ekipy "Kair" założy odpowiedni wątek i zacznie dialog.

Pamiętajcie, że sesja przeżywa problemy "personalne".

Tom Atos
wraca dopiero jutro (ale pewnie kilka dni zejdzie mu na przebicie się przez sesję), Bogdan ma awarię komputera i nie wiadomo kiedy się z niej wygrzebie, zodiaq pisał mi, że choruje i ma ograniczoną możliwość działania na LI, a emilski jest obecnie z sesji wyłączony (kto wie czy nie na zawsze - wyjaśni się to za jakiś czas dopiero, więc na razie nie możecie liczyć na jego obecność, chociaż oczywiście zniknięcie powinno nie pozostać bez echa).

Zatem ciężar sesji spoczywa teraz na Arm1tage'u (nie wiem czy tak się odmienia Twój nick - przepraszam, jeśli źle to robię), hiji i Felidae. Szczególnie do Felidae mam osobistą prośbę o możliwe większą aktywność, ale wydaje mi się, że gdzieś pisała coś o jakiejś delegacji czy coś

Liczę na to, że szybko się ogarniemy z tymi problemami i dlatego wyznaczyłem tak długi termin na kolejkę.

Pozdrawiam
 

Ostatnio edytowane przez Armiel : 22-08-2011 o 17:29. Powód: zmiana godziny :-)
Armiel jest offline