Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-08-2011, 17:29   #33
deMaus
 
deMaus's Avatar
 
Reputacja: 1 deMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumny
- Chodźmy stąd - powiedział do Patric, - opowiem ci po drodze. - po czym ruszył w stronę doków, i do Jantaro.

- Zaskoczył mnie ciekawy człowiek. Udało mu się podejść do mnie na odległość wyciągniętej ręki, i zostawić wiadomość. "Nie wszystko musi być takie, jakim wygląda." Ruszyłem za ni, ale kiedy dostałem się do następnego zaułka, był już na dachu. Skurczybyk zrobił 30 pięter w około 20 sekund. A to oznacza kłopoty, zostawił też druga wiadomość. "Zmysły można zmącić, ocenę oszukać". To był mężczyzna, z kilkudniowym zarostem, choć to akurat można szybko zmienić. Miał jednak na szyi, łańcuszek z błękitnym kamieniem, w kształcie rybiej łuski. Tego się nie pozbędzie. Mam przeczucie, że jest mu to potrzebne do robienia sztuczek, takich jak ta wspinaczka. Gdyby doszło do otwartej walki, to pewnie nie będę dla niego godnym przeciwnikiem, ale będę go mógł zatrzymać na chwilę i to tak długą, żeby ktoś mógł się go pozbyć. Wiesz jak walczyć z jedi? -
 
deMaus jest offline