Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-08-2011, 14:32   #61
Cothrom
 
Cothrom's Avatar
 
Reputacja: 1 Cothrom ma w sobie cośCothrom ma w sobie cośCothrom ma w sobie cośCothrom ma w sobie cośCothrom ma w sobie cośCothrom ma w sobie cośCothrom ma w sobie cośCothrom ma w sobie cośCothrom ma w sobie cośCothrom ma w sobie cośCothrom ma w sobie coś
- Dobra, dobra, po kolej! - Powiedziała Misa gdy Bones szukał czegoś zawzięcie w skrzyni pod ścianą kryjówki. - Przykro mi Answer, ale od wielu lat nie robiłam więcej niż chronienie własnego umysłu. Sam się przekonałeś co tam się dzieje, jeszcze bym ci przypadkiem obwody przepaliła... Nie, ja się wstrzymam, dla twojego dobra.
Zerknęła po towarzystwie bohaterów.
- Tymczasem... Strom, Lob, macie gdzie spać? W razie czego możecie przekimać tutaj. Może brak tu wygód, ale jest przynajmniej sucho i...
- Znalazłem! - Zwołał triumfalnie Bones wyciągając kość, na oko ludzką piszczel z pękiem kolorowych piór na obu końcach. Na jej powierzchni były linijki drobnego pisma runicznego.
- Zapytałem o zgodę gdy ją wykopywałem - powiedział szkielet widząc reakcję pozostałych na znalezisko. - Tamten gość nie miał nic przeciwko, naprawdę! Był żołnierzem za życia, a po śmierci dalej był całkiem przyjemnym gościem...
- Fajnie - mruknęła Misa. - To co? Spotykamy się o zachodzie słońca tutaj?


Ps od MG: teraz napiszcie co robiliście za dnia, i z następnym moim postem przeskakujemy do spotkania.
 
__________________
Poradnia Psychologiczna Łopata - zakopiemy każdy dołek
Cothrom jest offline