Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-08-2011, 01:05   #4
Mr Żubr
 
Mr Żubr's Avatar
 
Reputacja: 1 Mr Żubr jest na bardzo dobrej drodzeMr Żubr jest na bardzo dobrej drodzeMr Żubr jest na bardzo dobrej drodzeMr Żubr jest na bardzo dobrej drodzeMr Żubr jest na bardzo dobrej drodzeMr Żubr jest na bardzo dobrej drodzeMr Żubr jest na bardzo dobrej drodzeMr Żubr jest na bardzo dobrej drodzeMr Żubr jest na bardzo dobrej drodzeMr Żubr jest na bardzo dobrej drodzeMr Żubr jest na bardzo dobrej drodze
- Zaraz, zaraz. - powiedział Salieri - Co on może wiedzieć? To Larry miał przekazać nam jakieś informacje. Chodźmy do niego.

Szli schodami w kierunku parkingu. Fizzy gadał jak najęty, ale Tommy nie słuchał go. W jego głowie kotłowały się myśli. Jak będzie wyglądała robota? Czy uda się to załatwić po cichu? A może będzie trzeba podpalić pół miasta i zużyć worek kul? No i czy ten Murzyn czasem ucisza się choć na chwilę? Fizzy był strasznie irytujący. Czy Daniel, ten wypacykowany pseudokowboj nie zawiedzie? Czy można na nim polegać? Czy można na niego liczyć? Czy można mu w ogóle ufać?
Z zamyślenia wyrwało go coraz głośniejsze gdakanie Fizzy'ego. Zwrócił się do Daniela:
- Wiesz pewnie, że ja jestem Tommy Salieri. Mi możesz ufać... jeśli chodzi o wszystko.
 
Mr Żubr jest offline