Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-08-2011, 10:50   #33
JohnyTRS
 
JohnyTRS's Avatar
 
Reputacja: 1 JohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputację
-Przemalowanie jest fajne ale... No właśnie, ale. Te cacko to cholernie rzadki pojazd w Night City, wyróżnia się wyglądem. Oni będą wiedzieć, czego szukać, więc zmiana pojazdu ułatwi nam trochę sprawę, choć jak dojdzie co do czego, to ta maszyna lepiej uratuje nam dupę. - pociągnął łyk piwa.
-Walt, teraz proponowałnym wziąć jakiś zwykły samochód, jakiś złom, nawet kradziony, którego nie będzie szkoda i przejechać się na Marinę, i sprawdzić, czy nasze motocykle i jego samochód jeszcze stoją. Jeśli tak, to zostawiamy gruchota i jedziemy na swoim sprzęcie tutaj. W razie czego będziemy mogli się rozdzielić, co być może uratuje nam wtedy dupę. Nie wiem, czy nie za bardzo panikuję, ale nie zamierzam walczyć z cyborgami lub ich bardziej ciepłym odpowiednikiem.

Pociągnął łyk piwa, potem kolejny. Zamyślił się.
-Nie wiem o co chodzi korporacjom, ale dlaczego zaangażowały tak znikome siły? Tak samo z tymi zcyboirgizowanymi, podeszli z jednej strony, zostawiając nam możliwość ucieczki. Czy to logiczne? Według mnie nie.
 
__________________
Ten użytkownik też ma swoje za uszami.
JohnyTRS jest offline