Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-08-2011, 17:57   #92
Wnerwik
 
Wnerwik's Avatar
 
Reputacja: 1 Wnerwik jest po prostu świetnyWnerwik jest po prostu świetnyWnerwik jest po prostu świetnyWnerwik jest po prostu świetnyWnerwik jest po prostu świetnyWnerwik jest po prostu świetnyWnerwik jest po prostu świetnyWnerwik jest po prostu świetnyWnerwik jest po prostu świetnyWnerwik jest po prostu świetnyWnerwik jest po prostu świetny
Cytat:
2. Próbujemy zostać incognito, postarać się aby nikt nie dowiedział się o naszej walce, co może być trudne, myślę że prędzej czy później chłopi się wygadają
To może od razu ich zabijmy?

Z tym ciągnięciem wozu przez krasnoludy to żartowałem przecież, nie trzeba się spinać.

W takim razie proponuję wzięcie macki na dowód. Wóz zostawiamy, chłopów bierzemy ze sobą, trupy zakopujemy . Można też zostawić kogoś, by pilnował truchła, tak na wszelki wypadek. Głupio by wyszło jakbyśmy wrócili z burmistrzem, a tu pusto...
W mieście informujemy burmistrza o martwej poczwarze, pokazujemy mu mackę, informując o tym, że zabiliśmy stwora i o tym, że zostaliśmy wysłani przez Magnusa, lecz chcemy pozostać incognito.
A potem to zobaczymy.

EDIT: Nie zauważyłem nowych postów
Czyli jednak trza będzie załadować truchło na wóz i pociągnąć go do miasta, ew. zostawić straż i przybyć z działającym wozem (czyt. ze zwierzętami które go pociągną)
 

Ostatnio edytowane przez Wnerwik : 28-08-2011 o 18:00.
Wnerwik jest offline