Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-08-2011, 19:06   #64
Komiko
 
Komiko's Avatar
 
Reputacja: 1 Komiko jest po prostu świetnyKomiko jest po prostu świetnyKomiko jest po prostu świetnyKomiko jest po prostu świetnyKomiko jest po prostu świetnyKomiko jest po prostu świetnyKomiko jest po prostu świetnyKomiko jest po prostu świetnyKomiko jest po prostu świetnyKomiko jest po prostu świetnyKomiko jest po prostu świetny
- Emm... No nie, nie mam gdzie spać... -
Odparł wyrwany z zamyślenia Lob, właściwie to wyglądał bardziej tak jak gdyby przez chwilę przysypiał na stojąco. Odetchnął z ulgą kiedy zebranie dobiegło końca.
- Na czym w końcu stanęło? Wy ludzie strasznie lubicie sobie wszystko komplikować. Dla mnie ważniejszym problemem jest brak pożywienia, nie wiem jak wasz gatunek, ale my do bitwy nigdy nie ruszamy o pustym żołądku... Tak mi się przynajmniej wydaje po moim podejściu do sprawy. Mamy się glebnąć gdzie kolwiek? -
Wymsknęło mu się szerokie ziewnięcie, którym o mało co nie połknął małej super bohaterki, potem zaczął rozglądać się po podłodze w poszukiwaniu potencjalnego posłania. Przez chwilę rozważał też unieszkodliwienie Bones'a i zastanawiał się jak wiele wartości odżywczych skrywa w sobie jego szpik kostny.
 
Komiko jest offline