Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-08-2011, 20:08   #99
Draugdin
Wiedźmin Właściwy
 
Draugdin's Avatar
 
Reputacja: 1 Draugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputację
Wybaczcie mi nieobecność ale ostatnio jak tu byłem a nie było to wcale tak dawno to jeszcze nie było tylu postów.
Moja nieobecność czy też brak moich postów nie wynika z braku szacunku do współgraczy czy czegoś podobnego. To że nie piszę tak często jak inni nie znaczy że mi nie zależy.

Moja pierwsza sesja w systemie Warhammer. Pierwsza z prawdziwego zdarzenia bo już raz uczestniczyłem ale jej nie liczę, bo poetycko mówiąc "zdechła" po kilku pierwszych postach.
Moja też pierwsza walka z prawdziwego zdarzenia. No i powiem, że było zajefajnie. Też przypuszczałem, że skończy się to dla nas marnie to znaczy, że więcej z nas skończy jako krwawa masa. Pozostaje mi jedno podejrzenie, że może to nie jest ta bestia tylko jakaś jej słabsza wersja. Podejrzenia moje rodzi informacja wcześniej uzyskana, że bestia poradziła sobie bez większych problemów z wyspecjalizowanymi w takich zleceniach najemnikami, a my za przeproszeniem jesteśmy przy tym pospolitym ruszeniem - zlepkiem najemników. To znaczy mam nadzieję, że ta walka to dopiero preludium tego co nastąpi.

Co do reszty mam bardzo pozytywne odczucia uczestniczenia w tej sesji.
Mój post jutro.
 
__________________
There can be only One Draugdin!

We're fools to make war on our brothers in arms.
Draugdin jest offline