Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-08-2011, 20:20   #45
ImperatorK
 
ImperatorK's Avatar
 
Reputacja: 1 ImperatorK nie jest za bardzo znany
Cytat:
Napisał Qumi Zobacz post
Imperator, ile osób ci napisał, że nie? Że mechanika wspiera fabułę, a nie na odwrót? Ty masz już swoje zdanie i nic go nie zmieni, starasz się tylko szukać poparcia. To tyle ode mnie. Rób co chcesz.
Mam lepsze pytanie: Ile z tych osób miało rację?

Cytat:
może być paskudnym powergamerem
Gwoli wyjaśnienia. Nie jestem powergamerem. Jestem optymalizatorem. Dokonałem bardzo słabych wyborów fabularnych (pompowanie Charyzmy zamiast atrybutów fizycznych, walka wręcz, bez zbroi, wręcz samobójstwo dla wojownika), dlatego starałem się dokonać optymalnych wyborów w innych miejscach by wypełnić te słabości. Na serio, jeśli to jest powergaming, to nie chcę wiedzieć jaki jest nie-powergaming.

I szczerze mówiąc Qumi? Wyszedłeś na kogoś kto nie potrafi czytać ze zrozumieniem, rzuca pomówieniami, ad hominemami i strawmenami (podobnie jak Aschaar), nie znającego nawet do końca zasad o których dyskutuje. Przy całym moim rzekomym "natręctwie" ani razu nie uciekłem się do obrażania kogoś, sarkazmu, czy "podnoszenia głosu". Byłem wyjątkowo spokojny, mimo tego jak mnie traktowano. Na przyszłość radzę nie dyskutować o sprawach które są ponad twoje możliwości, oraz trzymanie emocji na wodzy.

Nemo, bardzo dziękuję za wszelką pomoc którą mi okazałeś, mimo tego że wydawałem się być natarczywy. Na prawdę nie było to moim zamiarem. Sam jednak widzisz z czym miałem do czynienia w rozmowie z MG. Z dokładnie taką samą, błędną logiką i interpretacją zasad. Mam nadzieję, że nie wpłynie to na naszą znajomość zbyt negatywnie, gdyż widzę że jesteś człowiekiem z głową na karku i olejem w głowie.
 

Ostatnio edytowane przez ImperatorK : 28-08-2011 o 21:40.
ImperatorK jest offline