Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-08-2011, 16:14   #12
ImperatorK
 
ImperatorK's Avatar
 
Reputacja: 1 ImperatorK nie jest za bardzo znany
Cytat:
Jeśli patrzy się tylko na zdolności czy atuty (czy coś tam), to zapewne ty masz rację.
Tak, mam.

Cytat:
Jeśli patrzy się na definicję wariantów totemów, to rację mają twoi przeciwnicy.
Właśnie nie. Definicje są jasne. Posiadałem jeden wariant i jeden ACF. To dwie różne rzeczy.

Cytat:
Ja osobiście, muszę przyznać, jestem raczej z nimi, bo uważam, że coś takiego jak "totem to zwierzęcy patron, z którym postać posiada szczególną więź" to jest coś, co jest sednem tego całego wariantu, a nie fabularnym fluffem
Zero związku z dyskusją. Fluff mogłem zignorować.

Cytat:
Niezależnie jednak od słuszności twojej interpretacji jej "pomysłowość" i kontrowersyjność sprawiają, w mojej ocenie, że jest ona "śliska".
Również bez znaczenia, ponieważ nie z tego powodu doszło do dyskusji.

Cytat:
Dla ciebie to jest uczciwe?
A czemu nie? Znalazłem sposób, zgodny z zasadami i wcale nie przepakowany, by być wygadanym wojownnikiem i nie być kompletnie słabym. Win-Win.

Cytat:
Co do "BTW" — nie, nie trzymałeś się. Gdybyś się trzymał, to zaakceptowałbyś fakt, że twoja postać jest wygadana, ale nie tak sprawna.
Mogłem mieć to i to, zgodnie z zasadami. Czemu miałbym nie skorzystać? Jak twierdzi Anonim, D&D to nie gawędziarstwo.
 

Ostatnio edytowane przez ImperatorK : 29-08-2011 o 16:17.
ImperatorK jest offline