Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-08-2011, 21:15   #111
malahaj
 
malahaj's Avatar
 
Reputacja: 1 malahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputację
Ponieważ wyciągnie informacji nie idzie wam najlepiej, więc dałem wam wylewnych NPCów. :P Nie przyzwyczajajcie się do tego, bo dalej nie będzie tak łatwo a śledztwo czeka.

Jeszcze słowo apropo wizji Alberata. Póki co to są obrazy zmasakrowanego, zdeformowanego, skażonego chaosem umysłu, z których czarownik nie wiele zapamiętał. Oczywiści Albert może spróbować przeprowadzić jakieś badania/rytuały nad sobą samy i spróbować coś z nich wyciągnąć. Należy tylko pamiętać, że ostatnim razem jak się z nim – umysłem bestii – zetknął, nie skończyło się to dla niego najlepiej, więc to ryzykowne.

Podejmiecie decyzje do piątku, ci co jeszcze nie napisali, mają na to czas.

Cytat:
Jeśli jednak tak ważne jest dla fabuły byśmy sami go zaciągli to nie widzę problemu.
.
Dla fabuły ważna jest tylko odpowiednia ilość trupów BG, coby stopniować odpowiednio napięcie. Myślicie, że po co was tyle wiozłem do sesji? :P
 
__________________
naturalne jak telekineza.

Ostatnio edytowane przez malahaj : 29-08-2011 o 21:18.
malahaj jest offline