Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-08-2011, 18:20   #52
Anonim
 
Reputacja: 1 Anonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputację
Rakiem wycofywałem się w jednej wypowiedzi, którą pisałem jednym ciągiem? OK, bo widzę, że tu coraz więcej osób jest, które pragną (słusznie!!!1111shift+1) wytykać komuś ich błędy, wypaczenia i luki w rozumowaniu. Nie luz? To nie pisz do mnie. Albo wyluzuj. Nie dostań nerwicy od tego braku luzu. I przeczytaj jeszcze raz co tam było napisane. To jest wprost śmieszne, że trzeba tłumaczyć proste zdania. Podobnie jak to, że ot tak sobie tu ludzie od dup wyzywają za gusta odnoszące się do grania.

Uff. Ale zamiast pisać jaki jesteś fajny i jak to masz zawsze rację to lepiej zadaj konkretne pytanie czego nie rozumiesz w tym co wcześniej pisałem? Nie było żadnego późniejszego przejścia, pisałem to samo w poprzedniej wypowiedzi. To nie jest temat działu autorskich systemów i napisałem tylko co ja zrobiłem w swoim systemie, który ciągle ulepszam. Nie wiedziałem, że to przyniesie ci tyle nerwów i smutku anonimie "Highlander", który nigdy się do mnie nie odzywał

ps. Dzięki za negrep zanim napisałem tą oto odpowiedź. Wybacz, że dyskutuję z tobą jaśnie oświecony. Już nie będę.
 

Ostatnio edytowane przez Anonim : 30-08-2011 o 18:26.
Anonim jest offline