Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-08-2011, 18:36   #53
Highlander
 
Highlander's Avatar
 
Reputacja: 1 Highlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputację
Widzisz Anonim, "luzów", "spokojów" i tego typu zwrotów, często używają osoby, które same w jakiś sposób są poddenerwowane lub czują się zagrożone. Ja jestem dość spokojny podczas prowadzenia z Tobą polemiki, więc o stan moich nerwów martwić się nie musisz. Osobiście martwi mnie Twój. Te wszystkie przejaskrawienia, prośby o nie odnoszenie się do Twoich postów. Czuć to nieco desperacją.

Smutku nic mi nie sprawiło. Po raz kolejny mówię (piszę) także, że zrozumiałem wszystko. Po prostu z pewnymi rzeczami się nie zgodziłem i zwróciłem na nie uwagę. Jest to fragment forumowej wolności, która przysługuje wszystkim użytkownikom. Podobnie jak jej fragmentem jest wchodzenie ze sobą w interakcje użytkowników, którzy do tej pory nie mieli owej przyjemności. Wtedy zaczynają się do siebie odzywać. Jak my teraz.

Ja również dziękuję za Twój negrep, którym zrewanżowałeś mi się w ułamku sekundy. Nie ma więc potrzeby robić z siebie osoby skrzywdzonej i poszkodowanej w oczach pozostałych postujących i oglądających wątek, prawda?

To chyba wszystko z mojej strony. Na chwilę obecną.
 
__________________
You don't have to believe in me.
Just believe in the Getter.
Highlander jest offline