Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-08-2011, 19:38   #59
Anonim
 
Reputacja: 1 Anonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał ImperatorK Zobacz post
Wnioskując z tego co piszesz tu o swoim autorskim systemie mogę ci powiedzieć, że nie likwiduje on problemu "Powergamer-Niepowergamer", lecz jedynie wymienia na inny, mianowicie "Roleplayowiec-Nieroleplayowiec" (lub może "Aktor-Nieaktor"?).
Tak, teraz z kolei za dużo razy padło słowo "gawędziarstwo" co zupełnie inne złe wrażenie wywołuje. Nie powinienem w ogóle nic o tym wspominać. Wybaczcie wszyscy, że zacząłem ten zupełnie niepotrzebny "flejm" stwierdzeniem o mojej chęci wywalenia atrybutów mentalnych. Cholera, tym wyjaśnieniem to chyba się pogrążyłem, bo zaraz będzie kolejny "flejm". Może jak nie będę odpowiadał to samo zgaśnie - tego powyżej nie skasuję, bo gasi poprzedni "flejm". Jak widać (Aktor-Nieaktor) rozpala kolejny. Nie, nie, nie. Nie o to mi chodzi. To ma być w zamyśle forumowy system półgawędziarski-półmechaniczny i to działało, więc nie ma mowy, że się nie da. Trzeba również pamiętać, że tworzyłem głównie jednolinijkowe (w sensie maksymalnie około 8 linijek).

Każde moje wyjaśnienie wymaga kolejnych tłumaczeń, więc po prostu zobaczcie w Autorskich Systemach, gdy pojawi się tam mój temat i tam będzie wszystko. Kiedyś.

ps. Ech.
 

Ostatnio edytowane przez Anonim : 30-08-2011 o 19:41.
Anonim jest offline