Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 31-08-2011, 17:12   #73
Anonim
 
Reputacja: 1 Anonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Radagast Zobacz post
Oj, Uzuu, nie doczytałeś. ImperatorK oddaje 3 zdolności za (chyba) 2 inne, a później chce przehandlować czwartą zdolność (którą ciągle posiada) za inną, korzystając z innej zasady. Problem polega na tym, że ta inna zasada wygląda strasznie podobnie do tej pierwszej i na pierwszy rzut oka nie powinna się z nią kumulować.
Na początku myślałem, że ImperatorK dał ciekawy problem, ale jego ogólne zachowanie sprawia wrażenie, że po prostu chce od wszystkich zebrać punkty nienawiści zrażając coraz większe rzesze ludzi. Jak dla mnie ImperatorK przegiął. I wcale nie chodzi o te śliskie zasady, bo Nemo ich bronił normalnie dyskutując i raczej nikt do niego o to żalu nie ma.

1. Już wiele osób znających się na zasadach wypowiedziało się, że tak nie można.
2. Ja przeczytałem te dwa przepisy i również uważam, że tak nie można.
3. Znalazłem w "internetach" podobną (choć trochę inną, używali różnych skrótów i nie bardzo wiem czy dokładnie o to) dyskusję i dyskutanci doszli do wnioski, że można o ile istnieje lwowilk i MG tak zechce.
 
Anonim jest offline