Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 31-08-2011, 17:14   #74
Uzuu
 
Uzuu's Avatar
 
Reputacja: 1 Uzuu jest jak klejnot wśród skałUzuu jest jak klejnot wśród skałUzuu jest jak klejnot wśród skałUzuu jest jak klejnot wśród skałUzuu jest jak klejnot wśród skałUzuu jest jak klejnot wśród skałUzuu jest jak klejnot wśród skałUzuu jest jak klejnot wśród skałUzuu jest jak klejnot wśród skałUzuu jest jak klejnot wśród skałUzuu jest jak klejnot wśród skał
Radagast nie mam zielonego pojęcia o co Ci chodzi odeślij mnie do miejsca gdzie to jest wyjaśnione bo nigdzie an pierwszej stronie nie było

Też bym nie zmuszał barba do tego że musi posiadać klan do tego by mieć totem ale jeśli potem chce się przyłączyć do nowego plemienia i mieć oba totemy to już jest niezgodne z opisanymi zasadami i tyle. Wyjaśnij konkretnie o co chodzi a nie plączesz albo odeślij mnie do miejsca gdzie mogę spojrzeć.

Ja tylko wspomnę w tych zasadach jest wyjaśnione że zabronione jest posiadanie dwóch klas barbarzyńcy. Dla mnie to raczej wyglądało by tak że jeśli chcesz nowy totem.. to tracisz wszystko co miałeś ze starego a zyskujesz nowe skille i to wszystko, aha oczywiście ja bym jednak się czepiał by to było dobrze fabularnie umotywowane.
 
__________________
He who runs away
lives to fight another day
Uzuu jest offline