Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 31-08-2011, 17:55   #76
Radagast
 
Radagast's Avatar
 
Reputacja: 1 Radagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnie
Cytat:
Napisał Uzuu Zobacz post
Radagast nie mam zielonego pojęcia o co Ci chodzi odeślij mnie do miejsca gdzie to jest wyjaśnione bo nigdzie an pierwszej stronie nie było
http://lastinn.info/317712-post55.html (Warianty Totem Barbarian z SRD - pytanie)
Jedną zasadą jest Wariant Klasy (czy tam Klasa Wariantywna - Variant Character Class), a drugą Alternatywna Zdolność Klasowa (ACF - Alternate Class Feature). Teoretycznie nie ma przeciwwskazań, żeby zastosować obie. Ale obie mają w nazwie Totem i obie pozwalają wybrać tylko jeden totem. Stąd dyskusja. Mam nadzieję, że jest to klarowne.

Cytat:
Napisał ImperatorK Zobacz post
Znających się na zasadach? Nie pokazali tego.
Bo nie przyznali Ci racji? Powiedz szczerze: jeśli WotC stwierdzą, że Twoja interpretacja jest błędna, to uznasz to?

Cytat:
Napisał ImperatorK Zobacz post
Nawet po tym jak Nemo wszystko pięknie wytłumczył? Serio?
Ty widziałeś kiedyś jak się w sądach potrafią żreć? Obie strony pięknie tłumaczą, a nie przekonują tej drugiej. A liczy się kto przekona sędziego To nie matematyka, gdzie dowód załatwia wszystko. Te zasady nie są do końca klarowne, ani do końca spójne, więc normalne, że są różne intepretacje.
"Same story, different versions. All true."

Cytat:
Napisał ImperatorK Zobacz post
Nie wiem co jakieś lwowilki mają tu do rzeczy. Coś ci się myli.
Na serio, piszesz tak jakby wątku obok nie było wyjaśnień.
Piszesz jakby Anonim wyraził się nie dość precyzyjnie, że streszcza podobną dyskusję z innego forum, a dokładniej to przytacza wnioski.
Cytat:
Napisał ImperatorK Zobacz post
Mówiąc "Fabularna część może być zignorowana" miałem na myśli, że za pozwoleniem MG mogłem nie należeć do plemienia a i tak wziąć ten Totem.
MG powiedziała, że możesz zignorować część fabularną i taż sama MG powiedziała, że nie możesz mieć dwóch różnych totemów. Dlaczego tak kurczowo trzymasz się jednej z tych wypowiedzi próbując obalić drugą?

Anonim, dlaczego mnie cytujesz w tym poście? Chyba Ci się coś źle klikło.
 
__________________
Within the spreading darkness we exchanged vows of revolution.
Because I must not allow anyone to stand in my way.
-DN
Dyżurny Purysta Językowy

Ostatnio edytowane przez Radagast : 31-08-2011 o 17:59.
Radagast jest offline