Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-09-2011, 01:21   #174
Betterman
 
Betterman's Avatar
 
Reputacja: 1 Betterman jest jak niezastąpione światło przewodnieBetterman jest jak niezastąpione światło przewodnieBetterman jest jak niezastąpione światło przewodnieBetterman jest jak niezastąpione światło przewodnieBetterman jest jak niezastąpione światło przewodnieBetterman jest jak niezastąpione światło przewodnieBetterman jest jak niezastąpione światło przewodnieBetterman jest jak niezastąpione światło przewodnieBetterman jest jak niezastąpione światło przewodnieBetterman jest jak niezastąpione światło przewodnieBetterman jest jak niezastąpione światło przewodnie
Cytat:
Napisał Avaron Zobacz post
Albo zrobić coś bardziej radykalnego. O ile tego właśnie chcecie.
Upiec i zjeść? Wybaczcie, nie wiem, dlaczego o tym pomyślałem...

Przede wszystkim chętnie poznałbym stanowisko Blaithinn. Chodzi o to, czy będzie chciała wrócić do nas i znów wcielić się w Learę, która - dajmy na to - przez miesiąc (czasu rzeczywistego) spełniała wszystkie zachcianki Avarona albo przeciwnie - w ogóle nic nie mogła robić.

W tym drugim przypadku, jak wnioskuję z dotychczasowych obserwacji, brak opieki raczej by jej nie groził. Na moje oko - fabularnie możliwe, a nawet ciekawe.

Przez wzgląd na Blaithinn poważnie pomyślałem o zawieszeniu sesji, chociaż - przez wzgląd na sesję - wolałbym tego uniknąć.
 
Betterman jest offline